Potpuni popis dobitnika Emmyja za 2016

Večeras će najveće televizijske zvijezde otići u Microsoft Theatre u Los Angelesu na dodjelu nagrada Emmy 2016. Prognostičari iz blizine i dalje dali su svoja najbolja nagađanja (dovoljno je reći, dobra je noć za glumačku ekipuLjudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima). No, Emmyji su također poznati po priličnom udjelu zamjerki i iznenađenja. (Evo vas gledam, Keri Russell!) Kako bismo bili sigurni da ste u toku, ažurirat ćemo popis pobjednika u nastavku kako budu objavljeni, stoga provjerite tijekom cijele noći kako biste vidjeli tko je kući odnio nagradu Emmy .


Izuzetna dramska serija Amerikanci
Bolje nazovi Saula
Downton Abbey

Igra prijestolja- POBJEDNIK
Domovina
Kula od karata
gospodine robote

Izuzetna humoristična serija Moderna obitelj
Silicijska dolina
Transparentan
Nesalomljiva Kimmy Schmidt
Veep
- POBJEDNIK Gospodar ničega
Crni

Izuzetna glavna glumica u dramskoj serijiClaire Danes,DomovinaViola Davis,Kako se izvući s ubojstvomTaraji P. Henson,carstvo Tatjana Maslany, Siroče crno - POBJEDNIKRobin Wright,Kula od karataKeri Russell,Amerikanci

Izuzetan glavni glumac u dramskoj serijiKevin Spacey,Kula od karataBob Odenkirk,Bolje nazovi SaulaKyle Chandler,Krvna linijaLiev Schreiber,Ray Donovan Rami Malek, gospodine robote - POBJEDNIKMatthew Rhys,Amerikanci


Izuzetan sporedni glumac u dramskoj seriji
Jonathan Banks,Bolje nazovi Saula
Peter Dinklage,Igra prijestolja
Ben Mendelsohn,Krvna linija- POBJEDNIK
Kit Harington,Igra prijestolja
Michael Kelly,Kula od karata
Jon Voight,Ray Donovan

Izvrsna režija za dramsku serijuMichael Engler,Downton Abbey Miguel Sapochnik,Igra prijestolja- POBJEDNIK
Jack Bender,Igra prijestoljaLesli Linka Glatter,DomovinaSteven Soderbergh,KnickDavid Hollander,Ray Donovan


Izuzetna sporedna glumica u dramskoj seriji
Dame Maggie Smith,Downton Abbey- POBJEDNIK
Lena Headey,Igra prijestolja
Emilia Clarke,Igra prijestolja
Maisie Williams,Igra prijestolja
Maura Tierney_, Afera_
Constance Zimmer,NEREALNO

Izvanredan spis za dramsku serijuJoel Fields i Joe Weisberg,AmerikanciJulian Fellowes,Downton Abbey David Benioff i D.B. Weiss, Igra prijestolja - POBJEDNIKRobert King i Michelle King,Dobra ženaSam Esmail,gospodine roboteMarti Noxon i Sarah Gertrude Shapiro,NEREALNO


Izuzetan gostujući glumac u dramskoj seriji
Max von Sydow,Igra prijestoljaMichael J. Fox,Dobra ženaReg E. Cathey,Kula od karataMahershala Ali,Kula od karataPaul Sparks,Kula od karata Hank Azaria,Ray Donovan- POBJEDNIK

Izuzetna gostujuća glumica u dramskoj seriji
Margo Martindale,Amerikanci- POBJEDNIKCarrie Preston,Dobra ženaLaurie Metcalf,Horace i PeteEllen Burstyn,Kula od karataMolly Parker,Kula od karataAllison Janney,Majstori seksa

Izvanredna serija raznovrsnih skica Dokumentarni film odmah!
Pijana povijest
Unutar Amy Schumer
Key & Peele
- POBJEDNIKPortlandija Subotom navečer uživo

Izvanredna režija za estradni specijal
Louis J. Horvitz,58. dodjele Grammyja
Beth McCarthy-Miller,Adele uživo u New Yorku
Chris Rock,Amy Schumer: Uživo u Apollu
Thomas Kail i Alex Rudzinski,Mast: uživo- POBJEDNIK
Kahlil Joseph i Beyoncé,Limunada
Glenn Weiss,Počasti Kennedyjevog centra


smrzavanje trbušnog sala oblozima leda

Izvanredna serija o raznim razgovorima Komičari u automobilima na kavu
Jimmy Kimmel uživo
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
- POBJEDNIK Kasna kasna emisija s Jamesom Cordenom
U stvarnom vremenu s Billom Maherom
Večerašnja emisija s Jimmyjem Fallonom u glavnoj ulozi

Izvanredan tekst za estradni specijal Amy Schumer: Uživo u Apollu
John Mulaney: Kid povratka
Patton Oswalt: Talking For Clapping- POBJEDNIK
Tig Notaro: Dječačka djevojka prekinuta
Triumphov izborni specijal 2016

Izvanredna ograničena serija Američki zločin
Noćni upravitelj
Fargo
Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima
- POBJEDNIKKorijenje

Izuzetan televizijski film Vrlo Murray Božić
Cijelim putem
Potvrda
Luther
Sherlock: Odvratna nevjesta
- POBJEDNIK

Izuzetan glumac u ograničenoj seriji ili filmuCuba Gooding, Jr.,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima Courtney B. Vance, Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima - POBJEDNIKBryan Cranston,Cijelim putemIdris Elba,LutherTom Hiddleston,Noćni upraviteljBenedict Cumberbatch,Sherlock: Odvratna nevjesta

Izuzetna glumica u ograničenoj seriji ili filmu
Sarah Paulson,
Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima - POBJEDNIK
Kerry Washington,PotvrdaKirsten Dunst,Fargo
Felicity Huffman,Američki zločinAudra McDonald,Lady Day u Emerson's Bar & Grill-uLili Taylor,Američki zločin

Izuzetan sporedni glumac u ograničenoj seriji ili filmuJesse Plemons,FargoHugh Laurie,Noćni upravitelj Sterling K. Brown,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima - POBJEDNIK
John Travolta,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinimaDavid Schwimmer,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinimaBokeem Woodbine,Fargo

Izvrsna režija za ograničenu seriju, film ili dramski specijalJay Roach,Cijelim putemNoah Hawley,Fargo Susanne Bier, Noćni upravitelj - POBJEDNIKRyan Murphy,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinimaAnthony Hemingway,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinimaJohn Singleton,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima

Izuzetna sporedna glumica u ograničenoj seriji ili filmuMelissa Leo,Cijelim putemJean Smart,FargoSarah Paulson,Američka horor priča: Hotel Regina King,Američki zločin- POBJEDNIKKathy Bates,Američka horor priča: hotelOlivia Colman,Noćni upravitelj

Izvanredan spis za ograničenu seriju, film ili dramski specijalBob DeLaurentis,FargoNoah Hawley,FargoDavid Farr,Noćni upraviteljScott Alexander i Larry Karaszewski,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima D.V. DeVincentis Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima - POBJEDNIK
Joe Robert Cole,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima

Izvanredan reality-natjecateljski program Glas - POBJEDNIK Vrhunski kuhar
Ples sa zvijezdama
Nevjerojatna utrka
Projekt Pista
Američki nindža ratnik

Izuzetan glavni glumac u humorističnoj seriji
Jeffrey Tambor,
Transparentan - POBJEDNIKWilliam H. Macy,BesramanAnthony Anderson,CrniWill Forte,Posljednji čovjek na ZemljiThomas Middleditch,Silicijska dolinaAziz Ansari,Gospodar ničega

Izuzetna glavna glumica u humorističnoj seriji
Julia Louis-Dreyfus,Veep- POBJEDNIK
Amy Schumer,Unutar Amy SchumerLily Tomlin,Grace i FrankieEllie Kemper,Nesalomljiva Kimmy SchmidtTracee Ellis Ross,CrniLaurie Metcalf,Uzimajući u

Izvrsna režija za humorističnu seriju
Aziz Ansari,Gospodar ničega
Alec Berg,Silicijska dolina
Mike Judge,Silicijska dolina
Jill Soloway,Transparentan- POBJEDNIK
Chris Addison,Veep
David Mandel,Veep
Dale Stern,Veep

Izuzetan gostujući glumac u humorističnoj seriji
Peter Scolari,cure- POBJEDNIK
Tracy Morgan,Subotom navečer uživoLarry David,Subotom navečer uživoBob Newhart,Teorija velikog praskaBradley Whitford,TransparentanMartin Mull,Veep

Izuzetna gostujuća glumica u humorističnoj seriji
Tina Fey i Amy Poehler,Subotom navečer uživo- POBJEDNIK
Melissa McCarthy,Subotom navečer uživoAmy Schumer,Subotom navečer uživoChristine Baranski,Teorija velikog praskaLaurie Metcalf,Teorija velikog praskaMelora Hardin,Transparentan

Izuzetna sporedna glumica u humorističnoj serijiNiecy Nash,Uzimajući uAllison Janney,Mama Kate McKinnon, Subotom navečer uživo - POBJEDNIKJudith Light,TransparentanGaby Hoffman,TransparentanAnna Chlumsky,Veep

Izvanredan tekst za humorističku seriju
Rob Delaney i Sharon Horgan,Katastrofa
Aziz Ansari i Alan Yang,Gospodar ničega- POBJEDNIK
Dan O'KeefeSilicijska dolina
Alec Berg,Silicijska dolina
David Mandel,Veep
Alex Gregory i Peter Huyck,Veep

Izuzetan sporedni glumac u humorističnoj seriji
Louie Anderson,Košare- POBJEDNIK
Andre Braugher,Brooklyn Devet-Devet
Keegan-Michael Key,Key & Peele
Ty Burrell,Moderna obitelj
Tituss Burgess,Nesalomljiva Kimmy Schmidt
Tony Hale,Veep
Matt Walsh,Veep

Izvanredan program strukturirane stvarnosti Sajam antikviteta
Bitka za sinkronizaciju usana
Razbijači mitova
Tenk morskog psa- POBJEDNIK
Tajni šef
Diners, Drive-Ins i Dives

Izvanredan program nestrukturirane stvarnosti Rođen Ovako - POBJEDNIK
Najsmrtonosniji ulov
Gaycation
Intervencija
Projekt Greenlight
Ujedinjene nijanse Amerike

Izvanredna kratkometražna dokumentarna ili stvarna serija
Pogled iznutra: Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima
- POBJEDNIK Garaža Jaya Lena
Nacionalna zaklada za umjetnost: Sjedinjene Američke Države
Korijeni: Nova vizija
Godina u svemiru

Izvanredna varijantna serija kratke forme
Epske Rap bitke povijesti
Gay of Thrones
Iskrene prikolice
Snimanje scene s Jamesom Francom
Klupa u parku sa Steveom Buscemijem- POBJEDNIK

Izvrsna režija za raznovrsnu seriju
Ryan McFaul,Unutar Amy Schumer- POBJEDNIK
Paul Pennolino,Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Tim Mancinelli,Kasna kasna emisija s Jamesom Cordenom
Don Roy King,Subotom navečer uživo
Dave Diomedi,Večerašnja emisija s Jimmyjem Fallonom u glavnoj ulozi

Izuzetna glumica u kratkoj komediji ili dramskoj seriji
Patrikov posao,Gluma mrtvaca- POBJEDNIK
Erinn Hayes,Dječja bolnica
Janet Varney, svi su ludi ali mi_
Michelle Ang,Bojte se hodajućih mrtvaca: let 462
Tracie Thoms,Pošalji mi: originalna web serija

Izuzetan dječji program Pas s blogom
Djevojka upoznaje svijet
Tvoj je 50. Božić, Charlie Brown - POBJEDNIK
Nick News s Lindom Ellerbee: Zdravo, moram ići! 25 godina vijesti Nicka s Lindom Ellerbee
Škola rocka

Izuzetna kratka komedija ili dramska serija
Dječja bolnica- POBJEDNIK

Bojte se hodajućih mrtvaca: let 462
Hakirajte u Broad City
Njena priča
Nestvarno Audicije

Izuzetan glumac u kratkoj komediji ili dramskoj seriji
Rob Corddry,Dječja bolnica- POBJEDNIK

Rob Huebel,Dječja bolnica
Lou Diamond Phillips,Raskrižje povijesti
Oscar Nuñez,Raskrižje povijesti
Jack McBrayer,Tvoje lijepo lice ide u pakao

Izvanredna sorta
Adele uživo u New Yorku
Amy Schumer: Uživo u Apollu
Počasti Kennedyjevog centra
The Late Late Show Carpool Karaoke Primetime Special- POBJEDNIK
Limunada

Izvrsna režija za raznovrsnu seriju
Ryan McFaul,Unutar Amy Schumer- POBJEDNIK
Paul Pennolino,Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Tim Mancinelli,Kasna kasna emisija s Jamesom Cordenom
Don Roy King,Subotom navečer uživo
Dave Diomedi,Večerašnja emisija s Jimmyjem Fallonom u glavnoj ulozi

Izvanredan tekst za raznoliku seriju Cijeli frontalni sa Samantha Bee
Unutar Amy Schumer
Key & Peele
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
- POBJEDNIKPortlandija Subotom navečer uživo

Izvanredan animirani program
Strijelac- POBJEDNIK

Bobovi burgeri
Phineas i Ferb
The Simpsons
Južni park

Izvanredan dječji program Pas s blogom
Djevojka upoznaje svijet
Tvoj je 50. Božić, Charlie Brown- POBJEDNIK
Nick News s Lindom Ellerbee: Zdravo, moram ići! 25 godina vijesti Nicka s Lindom Ellerbee
Škola rocka

Izvrsni kostimi za period/fantasy seriju, ograničenu seriju ili film
Downton Abbey
Igra prijestolja- POBJEDNIK
Outlander
Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima
Korijenje

Izvanredni kostimi za suvremenu seriju, ograničenu seriju ili film
Američka horor priča: Hotel- POBJEDNIK
carstvo
Dobra žena
Grace i Frankie
Transparentan

Izvanredni kostimi za raznovrsni, dokumentarni ili reality program
Ples sa zvijezdama
Mast: uživo
RuPaulova Drag Race
Subotom navečer uživo
Wiz uživo!- POBJEDNIK

Izuzetna informativna serija ili specijal
Anthony Bourdain: Nepoznati dijelovi- POBJEDNIK
Unutar Glumačkog studija
Zvjezdani razgovor s Neilom deGrasseom Tysonom
Priča o Bogu s Morganom Freemanom
Vice

Iznimne zasluge u stvaranju dokumentarnog filma
Crne pantere: Avangarda revolucije
Zemljišni plakat- POBJEDNIK
Jim: Priča o Jamesu Foleyju- POBJEDNIK
Racing Extinction
Zima u plamenu: Ukrajinska borba za slobodu
Lovište

Izvanredan spis za dokumentarni program
Anthony Bourdain: Nepoznati dijelovi
Sve je kopirano - Nora Ephron: napisano i bez scenarija
Jackie Robinson
Pravljenje ubojice- POBJEDNIK
Walt Disney (American Experience)

Izvanredan dizajn rasvjete/smjer osvjetljenja za raznoliku seriju
Američki idol
Ples sa zvijezdama
Subotom navečer uživo
Dakle ti misliš da znaš plesati
Glas- POBJEDNIK

Izvanredan dizajn rasvjete/smjer rasvjete za specijalitete
Adele uživo u New Yorku
Mast: uživo- POBJEDNIK
Oscari
Super Bowl 50 Show na poluvremenu
Wiz uživo!

Izvanredna tehnička režija, kamera, video kontrola za seriju
Teorija velikog praska
Ples sa zvijezdama- POBJEDNIK
Jimmy Kimmel uživo
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Subotom navečer uživo
Glas

Izvanredna tehnička režija, kamera, kontrola videa za ograničenu seriju, film ili specijal
Adele uživo u New Yorku
Mast: uživo- POBJEDNIK
Oscari
69. godišnja dodjela nagrada Tony
Wiz uživo!

Izvanredan interaktivni program
Conan
Game of Thrones Glavni naslovi 360 Iskustvo
Kasna kasna emisija s Jamesom Cordenom- POBJEDNIK
Interaktivno iskustvo subotnje večeri uživo
Interaktivno iskustvo Talking Dead

Izvanredna frizura za seriju s jednom kamerom
Downton Abbey- POBJEDNIK
Igra prijestolja
Knick
Majstori seksa
Penny Užasno

Izvanredna frizura za seriju s više kamera ili specijal
Ples sa zvijezdama
Mast: uživo
Key & Peele
Subotom navečer uživo- POBJEDNIK
Wiz uživo!

Izvanredna frizura za ograničenu seriju ili film
Cijelim putem
Američka horor priča: Hotel
Fargo
Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima- POBJEDNIK
Korijenje

Izvanredna šminka za seriju s jednom kamerom (bez proteza)
Igra prijestolja- POBJEDNIK
Knick
Penny Užasno
Vikinzi
Vinil

Izvanredna šminka za seriju s više kamera ili specijalnu (neprotetičku)
Ples sa zvijezdama
Mast: uživo
Key & Peele- POBJEDNIK
Subotom navečer uživo
Wiz uživo!

beyonce singl ženski triko

Izvanredna šminka za ograničenu seriju ili film (neprotetski)
Cijelim putem
Američka horor priča: Hotel- POBJEDNIK
Fargo
Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima
Korijenje

Izvanredna protetska šminka za seriju, ograničenu seriju, film ili specijal
Cijelim putem
Američka horor priča: Hotel
Igra prijestolja- POBJEDNIK
Penny Užasno
Hodajući mrtvaci

Izvanredan dizajn glavnog naslova
Čovjek u visokom dvorcu- POBJEDNIK
Marvelova Jessica Jones
Narkosi
Noćni upravitelj
Vinil

Izvrsna glazbena kompozicija za seriju (izvorna dramska glazba)
Motel Bates
Stol kuhara
Neograničeno
Izvješće manjina
gospodine robote- POBJEDNIK
Penny Užasno

Izvrsna glazbena skladba za ograničenu seriju, film ili specijal (izvorna dramska glazba)
Cijelim putem
Potomci
Fargo
Jesse Stone: Izgubljeni u raju
Noćni upravitelj- POBJEDNIK
Rat i mir

Izvanredna glazbena režija
Glazba Dannyja Elfmana iz filmova Tima Burtona - POBJEDNIK
Jazz u Bijeloj kući
Sinatra: Glas za stoljeće (uživo iz Lincoln centra)
Smithsonian pozdravlja Raya Charlesa: U nastupu u Bijeloj kući
Vrlo Murray Božić

Izuzetna izvorna glazba i tekstovi
Luda bivša djevojka, Pomiri se za mene
carstvo, Dobri ljudi
Galavant, Nova sezona
Garfunkel i Oates: Pokušavam biti poseban, Smrznuta uspavanka
Lovište, 'Dok se tebi ne dogodi - POBJEDNIK

Izvanredna izvorna glazba glavnog naslova
Luda bivša djevojka
Marvelova Jessica Jones- POBJEDNIK
Narkosi
Noćni upravitelj
Smisao8
The Whispers

Izvanredna izvedba glasovnog prijenosa karaktera
Seth MacFarlane,Obiteljski čovjek- POBJEDNIK
Trey Parker,Južni park
Matt Stone,Južni park
Keegan-Michael Key,SuperMansion
Chris Pine,SuperMansion

Izvanredan pripovjedač
Adrien Brody,Proboj
Keith David,Jackie Robinson- POBJEDNIK
Anthony Mendez,Jane Djevica
David Attenborough,Životna priča
Laurence Fishburne,Korijenje

Izvrsno uređivanje slika za dokumentarni program
Zemljišni plakat
Dao mi je ime Malala
Pravljenje ubojice- POBJEDNIK
Vice
Što se dogodilo, gospođice Simone?

Izvrsno uređivanje slika za strukturirani ili natjecateljski reality program
Nevjerojatna utrka
Tenk morskog psa
Preživio
Glas
Što ti misliš tko si?- POBJEDNIK

Izvrsno uređivanje slika za program nestrukturirane stvarnosti
Born This Way ('Ne ograničavaj me')
Born This Way ('Sindrom gore')
Najsmrtonosniji ulov
Naked And Afraid XL
Projekt Greenlight- POBJEDNIK

Izvanredna montaža slike s jednom kamerom za dramsku seriju
Kelley Dixon i Chris McCaleb,Bolje nazovi Saula
Kelley Dixon,Bolje nazovi Saula
Tim Porter,Igra prijestolja- POBJEDNIK
Katie Weiland,Igra prijestolja
Leo Trombetta,Narkosi

Izvrsno uređivanje slike jednom kamerom za humorističku seriju
Kabir Akhtar,Luda bivša djevojka- POBJEDNIK
Tim Roche,Silicijska dolina
Brian Brands,Silicijska dolina
Steven Rasch,Veep
Shawn Papir,Veep

Izvrsno uređivanje slike s više kamera za humorističku seriju
Peter Chakos,Teorija velikog praska- POBJEDNIK
Gina Sansom,Horace i Pete
Kris Trexler,Posljednji čovjek koji stoji
Stephen Prime,Mike & Molly
Ben Bosse i Joe Bella,Mama
Darryl Bates,2 Slomljene djevojke

Izvrsno uređivanje slike s jednom kamerom za ograničenu seriju ili film
Curtis Thurber i Skip Macdonald,Fargo
Preskoči Macdonalda,Fargo
Adam Penn,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima
C. Chi-Yoon Chung,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima- POBJEDNIK
Stewart Schill,Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima

Izvrsno uređivanje slika za raznovrsno programiranje
Conan u Koreji
Pijana povijest
Key & Peele
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom- POBJEDNIK
Limunada

Izvrsno miksiranje zvuka za humorističku ili dramsku seriju (jedan sat)
Bolje nazovi Saula
Downton Abbey
Igra prijestolja- POBJEDNIK
Kula od karata
gospodine robote
Ray Donovan

Izvanredno miksanje zvuka za ograničenu seriju ili film
Fargo
Noćni upravitelj
Ljudi protiv O.J. Simpson: Američka priča o zločinima- POBJEDNIK
Sherlock: Odvratna nevjesta
Pravi detektiv

Izvanredan zvuk za komediju ili dramsku seriju (polasatnu) i animaciju
Moderna obitelj
Mozart u džungli- POBJEDNIK
Silicijska dolina
The Simpsons
Veep

Izvanredno miksanje zvuka za raznoliku seriju ili specijal
Glazba Dannyja Elfmana iz filmova Tima Burtona (uživo iz Lincoln centra)- POBJEDNIK
Mast: uživo
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Oscari
Glas

Izvrsno miksanje zvuka za dokumentarni program (jedna ili više kamera)
Anthony Bourdain: Nepoznati dijelovi
Najsmrtonosniji ulov
Pravljenje ubojice
Vice- POBJEDNIK
Što se dogodilo, gospođice Simone?

Izvanredna montaža zvuka za seriju
Crna jedra- POBJEDNIK
Igra prijestolja
Gotham
Marvelov Daredevil
Vikinzi

Izvanredna montaža zvuka za ograničenu seriju, film ili specijal
Američka horor priča: Hotel
Fargo- POBJEDNIK
Noćni upravitelj
Korijenje
Sherlock: Odvratna nevjesta

Izvanredna montaža zvuka za dokumentarni program (jedna ili više kamera)
Anthony Bourdain: Nepoznati dijelovi
Zemljišni plakat- POBJEDNIK
Dao mi je ime Malala
Pravljenje ubojice
Što se dogodilo, gospođice Simone?

Izvanredan program posebne klase
73. godišnja dodjela Zlatnog globusa
Mast: uživo- POBJEDNIK
Oscari
Super Bowl 50 Show na poluvremenu
69. godišnja dodjela nagrada Tony

Izvanredni specijalni vizualni efekti
Crna jedra
Igra prijestolja- POBJEDNIK
Čovjek u visokom dvorcu
Penny Užasno

Izvanredni specijalni vizualni efekti u sporednoj ulozi
Bolje nazovi Saula
11.22.63
Hanibal
Sherlock: Odvratna nevjesta- POBJEDNIK
Hodajući mrtvaci

Izvrsna koordinacija kaskaderstva za humorističnu seriju ili estradni program
Angie Tribeca
Brooklyn Devet-Devet
K.C. Tajno
Subotom navečer uživo
Besraman- POBJEDNIK

Izvrsna koordinacija kaskaderstva za dramsku seriju, ograničenu seriju ili film
Crna lista
Igra prijestolja- POBJEDNIK
Gotham
Marvelov Daredevil
Špica

Izuzetna dokumentarna ili dokumentarna serija američki majstori
Stol kuhara

Pravljenje ubojice- POBJEDNIK
Sedamdesetih godina
Žena s Glorijom Steinem

Izvanredan domaćin za Reality ili Reality-Competition programRyan Seacrest,Američki idolJane Lynch,Hollywood Game NightHeidi Klum i Tim Gunn,Projekt PistaTom Bergeron,Ples sa zvijezdamaSteve Harvey,Little Big Shots RuPaul Charles,RuPaulova Drag Race- POBJEDNIK